Modele thojsh me xhel

Modelja e famshme «Harron» të, në shtëpi, shfaqet rrugëve me… «Bëj marrëdhënie Vetëm me të!» Modelja serbe përgënjeshtron deklaratën e Noizy-t Modelja nGRE temperaturat në supermarché: «malli është shitur i gjithi, Blini pjesën tjetër» UV Sete xhelesh fillestarë PSH ofrojmë paketa të PLOTA për Teknika të ndryshme të modelimit të thonjëve. Thonjë perfektë të magjishëm, me UV-Xhel dhe Xhel me ngjyrë. LED-xhel si tremper-OFF gel, llak për modelim, xhelatinë, xhel pastrues për thonj artificialë, llak thonjsh me UV dhe xhel të freskët DEMVSO shkurtojnë kohën e forcimit nga 30 bis 60 Sekonda. Këtë avantazh duhet t`a vlerësojnë Edhe klientët tuaj. NUK dëshironi TI modeloni më thonjtë me xhel, por favorizoni teknikën me akrilikë për thonj artificialë, e CILA mban PA problème për shumë javë, PA u prishur? Atëherë do të gjeni në dyqanin tonë të dizenjimittë thonjëve të gjitha produktet që Ju nevojiten, nëse dëshironi të bëni vetë thonjtë. Nga Llak thonjsh në shumë ngjyra Deri Tek fshirësit e manikyrave, fshirëse të dizenjimit të thonjëve und Solicion dezinfekaut për çdo Thua Dmth. Xhel për thonj, këshilla për thonj, Penela, Celeta, aparate, pajisje dhe Tasa Bosh Deri Tek zbukurime për thonj, ne Ju ofrojmë një gamë të pasur gjërash. Nos barres de clous en bambou sont soigneusement sélectionnées pour fournir les meilleurs produits avec les prix les plus bas sur le marché. . 4 Modelet e çantave më në modë këtë vit dhe 3 që duhet t`i Lini në dollap në kategoritë Tona të ndryshme në dyqanin tonë të thonjëve do të gjeni produktet e ëndërruara për thonj, lloje të ndryshme të thonjëve, dizenjime [Arredime për sallone thonjsh dhe kozmetikë. Ju do të merrni nga ne të gjitha, nga një burim.

Harrojini dienjot me gurë të stërmëdhenj! Vizatimet e punuara me doré dhe të personalizuara janě gjithçka çfarë Ju duhet për të patur një pamje minimaliste dhe të çmendur në të njëjtën kohë. Dëshironi të Blini Produkte për kujdesin ndaj thonjëve të klasit të parë si Edhe pajisje, të hapni një sallon Firmato tuajin të mbështetur nga DEMVSO ose të përdorni artikujt tanë me etiketën tuaj (të ashtuquajtura etiketa personale) për t`i përdorur në sallonin tuaj APO TI shisni në dyqanin tuaj të thonjëve? E gjitha Kjo është e mundur dhe PA problème. Ne Ju mbështesim me kënaqësi për këtë. Përfitoni nga Zona Jonë tregtare dhe kurseni Deri në 80%. N`a dërgoni liçencën dhe merrni aksesin e hyrjes. Sipas dëshirës, ne Ju sjellim produktet Edhe pa etiketë, në mënyrë që të vendosni markën tuaj. Ose ne Mund të mbushim tasat dhe shishet tuaja dhe i etiketojmë ATO me etiketën tuaj. Gjithçka është e mundur! Ne Ju këshillojmë Ju me kënaqësi, gjerësisht dhe me kompetencë.

S`ka rëndësi nëse Jeni fillestarë APO profesionistë, përdorues Privat, keni një sallon APO Doni të ndërtoni një ekzistencë tuajën në këtë Fushë – ne jemi Partneri juaj kompetent. Tani, të gjitha dëshirat për projektimin e thonjëve do të Ju plotësohen, sepse në dyqanin tonë en ligne me MBI 8000 Produkte të firmave Tona cilësore ne të gjeni: YOUMAXX, Nail Design euro discount, American Line, KONAD, Euro-Line, Vylet-Nails, Hartmann, lavera, NAIL-EON, Promed dhe Natyrisht nded.